Yürüyen Merdiven Sistemleri

Yürüyen merdivenler bugün birçok alanlarda yoğun olarak tercih ediliyor. Maksimum kaliteye sahip olmasının yanı sıra şık ve modern dizaynıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Yürüyen merdivenler pek çok merdiven modellerine oranla daha uzun ömürlüdür. Bu bağlamda firmalara yıllar sonrasında bile ek maliyet yapılmamasını sağlıyor. Bu kaliteli merdivenler sıradan merdivenlerden oldukça farklıdır. Otomatik bir şekilde işlediğinden kullanımında deneyim sahip olunmasına gerek yoktur. İsminden de anlaşılacağı üzere yürüyen merdiven modeli otomatik olarak hareket ettiğinden daha pratik bir işleyişe sahiptir. Firmamız tarafından garanti kapsamında üretilerek İstanbul’dan tüm şehirlerimize uygun fiyatlardan satışa sunuluyor.

Yürüyen Merdiven Nedir?

Yürüyen merdiven, otomatik bir işleyişe sahip olan alışveriş merkezlerinde, eğlence merkezlerinde, rezidanslarda, 5 yıldızlı lüks otellerde, kayak merkezlerinde, turizm merkezlerinde, plazalarda, özel sektör firmalarında, kamu kurumlarında ve daha birçok farklı sahalarda uygulanan modern merdiven türleridir. Firmamız tarafından farklı ebat ve değişik versiyonlardan imal edilen bu merdivenler yurtdışı üzerinden de yoğun olarak talep görüyor. En iyi fiyattan satılması sebebiyle müşterilerimizin ekonomik anlamda da avantajlı olmasını sağlıyoruz. Yürüyen merdivenlerimizi Avrupa kalite standartları üzerinden üretiyoruz. Bu kaliteli merdiven modellerimizin kurulum ve söküm işlemlerini ise ek ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Yürüyen Merdiven Özellikleri

Birçok özelliklere sahip olan yürüyen merdivenlerimiz bu bağlamda müşterilerimiz tarafından beğeni alıyor. En kaliteli çelik ve cam malzemeler üzerinden ürettiğimiz yürüyen merdiven yüksek boyutu sayesinde özellikle büyük çaptaki alışveriş ve eğlence merkezlerinin ziyaretçi kapasitesinin kolayca karşılanmasını sağlıyor. Ergonomik ve estetikli dizayna sahip olan yürüyen merdiven modelimiz şıklığı sayesinde de işletmelerde farklı bir atmosfer meydana gelmesini sağlıyor. Sıradan ve sabit yapıdaki merdiven çeşitlerine göre göze hitap edici görünüme sahip olduğundan işletmeler ve müşteriler tarafından takdir ediliyor. Yürüyen merdiven tüm işletmelerle kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Bunun haricinde hijyenik dizaynı sayesinde de çevre dostudur.

Yürüyen Merdiven Avantajları

Birçok avantajlara sahip olan yürüyen merdiven ürünümüz bu bağlamda ülkemizde yer alan birçok firmalar tarafından tavsiye ediliyor. Geniş kullanımlı olmasının yanı sıra sabit merdiven modellerine oranla daha düşük fiyat listesine sahiptir. Bu kapsamda müşterilerimizin ekonomik yönden de tasarruf etmesi söz konusudur. Yürüyen merdivenlerimiz geniş modellere sahiptir. Bu bağlamda dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Yürüyen merdiven satın almak için bizleri aramanız yeterlidir.