İnsan Asansörü Sistemleri

İnsanların rahat ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayan insan asansörlerimiz geniş model ve ebatlara sahiptir. Türkiye’nin en kaliteli asansör üretim ve satış firması olarak garantili olarak insan asansörü üretiyoruz. Uzman kadromuz eşliğinde bu asansörlerimizin montaj ve de-montaj işlemlerini ek ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Türkiye kalite standartlarından ürettiğimiz bu modern asansörlerimiz sahip olduğu birçok özellikleriyle müşterilerimiz tarafından beğeni kazanıyor. Geniş kullanım alanlarına sahip olması sebebiyle pek çok konut ve firmalar tarafından tercih ediliyor.

İnsan Asansörü Nedir?

İnsan asansörü isminden de anlaşılacağı üzere sadece insanların taşınmasında kullanılan asansör modelidir. Farklı ebat ve taşıma kapasitesinden üretilen bu profesyonel asansörler kaliteli yapısıyla oldukça uzun ömürlüdür. İnsan asansörlerimiz uzun seneler boyunca kalitesini koruyabiliyor. En kaliteli ve paslanmaz çelikten üretildiğinden ayrıca koruyucu göreve de sahiptir. Bunun haricinde insan asansörümüz şık ve estetikli bir dizayna sahiptir. Özelliğiyle tüm alanlarla kusursuz bir şekilde bütünleşebilir. İnsan asansörlerimiz konutlarda 240 kilogramdan 1000 kilograma kadar insan taşıma kapasitesine sahiptir. Alışveriş merkezleri, oteller, turizm merkezleri, eğlence merkezleri ve daha birçok farklı sahalardan ise 630 kilogramdan 1600 kilograma kadar insan taşıma potansiyeline sahiptir.

İnsan Asansörümüzün Özellikleri

İnsan asansörlerimiz farklı yüksekliğe ve genişliğe sahiptir. Yer aldığı alanın büyüklüğüne göre büyük ölçekte üretebiliyoruz. 3 ila 21 insanı taşıma kapasitesine sahip olan bu asansör çeşitlerimiz ayrıca yük taşıma için de uygundur. İnsan asansör modellerimizde insan ağırlığındaki yüklerin taşınmasında da herhangi bir sakınca söz konusu değildir. Bu asansörlerimizin hız oranları ise apartman ve işletmelerin büyüklüğüne göre değişebiliyor. Ancak genel anlamda insan asansörlerimizdeki hız oranları 0.63 m/s ila 2.5 m/s aralığında değişebiliyor. Bu bakımdan bu profesyonel asansörlerimiz normal düzeyde hıza sahiptir. Kullanımı oldukça basit olması sebebiyle deneyim gerektirmez.

İnsan Asansörümüzün Avantajları

Birçok avantajlar sunan bu asansörlerimiz bu bağlamda pek çok kurumsal firmaları ve kamu kurumları tarafından da tercih ediliyor. İnsan asansörlerimiz birçok asansör modellerine oranla daha düşük maliyetlidir. Bu bağlamda müşterilerimize ekonomik anlamda da avantajlar sunar. Bu lider asansör çeşitlerimiz hafif ağırlığa sahiptir. Bu bakımdan taşınması, kurulumu ve sökümü pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. İstanbul’dan insan asansörümüzü sipariş vermek için kurumsal sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.