Asansör Bakım Hizmeti

Asansör bakımında garanti durumu ve pratik işlev görme oldukça önemlidir. İstanbul genelinden bu hizmeti sunan birçok firmalar bulunuyor. Ancak bu firmalardan büyük bir kısmında garantili olarak asansör bakım hizmeti yer almıyor. İşletmemiz ise sahip olduğu eşsiz özellikleri ve uzman kadrosu sayesinde tüm asansör modellerinde garantili, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde bu hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü ve eğitimli kadromuzla tüm asansör çeşitlerinde hızlı bir şekilde bakım hizmeti sunuyoruz. Modern işletmemizde yer alan yüksek teknolojik asansör bakım cihazlarımızla asansörlerinizin bakımlarını dakikalar içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Asansör Bakım Nedir?

Asansör bakım hizmeti isminden de anlaşılacağı üzere asansörlerinizin aylık olarak bakımlarının yapılmasıdır. Firmamız tarafından sunulan bu özel hizmetle asansörlerinizin bakımları için bizden hizmeti almanız yeterlidir. Asansörlerin tümü mekanik parçalardan meydana geliyor. Bu mekanik parçaların birbirleriye sürtünmesi etkisinin minimum düzeye indirilmesi açısından yağlanma işlemi gerçekleştirilir. Firmamız tarafından bu işlem en kaliteli asansör bakım yağı üzerinden gerçekleştirilir. Asansörlerinizde gerçekleştirilen bakımlarda aylık olarak gerekli yağ değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Asansörünüzün hem mekanik ve hem de elektronik işlevini detaylı bir şekilde kontrol ediyoruz. Bu işlemden sonrasında asansörünüzde arızalanmaya sebep olan tüm etkenler hakkında sizlere gerekli bilgileri sunuyoruz.

Asansör Bakımı Hizmetimizin Avantajları

İstanbul’un en çok tercih edilen asansör bakım firması olarak bu hizmetimizde birçok avantajlar söz konusudur. Sıradan asansör bakım firmalarının aksine en kaliteli asansör bakım yağları, asansör bakım malzemeleri üzerinden hizmet sunuyoruz. Pek çok İstanbul asansör bakım firmalarının aksine ekonomik fiyatlardan bu kaliteli hizmeti gerçekleştiriyoruz. Geniş kadromuz ve son model teknik servis araçlarımızla gün içerisinde birden fazla asansör bakım hizmeti sunuyoruz. İşletmemiz tüm alanlarda asansör bakım hizmeti sunuyor. Bu kapsamda toplu konut asansörlerinde, alışveriş merkezi asansörlerinde, eğlence merkezi asansörlerinde, otel ve rezidans asansörlerinde bakım hizmeti sunuyoruz.

Asansör Bakımı Neden Yaptırmalısınız?

Asansörlerinizin sorunsuz bir şekilde işlev görmesi açısından aylık bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekiyor. Düzenli olarak bakımı yapılan asansörlerde görev aksaması söz konusu değildir. Bununla birlikte bakımı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilen asansör bakımı yapılmayan asansörden farklı olarak daha uzun ömürlü olabiliyor. Güvenliğiniz açısından da asansör bakımını mutlaka ayda bir kez firmamız üzerinden yaptırmanız önerilir.