Asansör Arızaları

Asansör arızaları teknik bilgiler gerektiren bir işlemdir. Bu bakımdan konut ve işletmenizdeki asansör veya asansörlerin tamiratı konusunda alanında uzman olan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan hizmet sunan asansör arıza firmamızdan garantili bir şekilde hizmet alabilir sunulan hizmet içeriğinden detaylı olarak yararlanabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve son model teknik servis araçlarımızla tüm asansör modellerinde meydana gelen her türden arızalarda pratik bir şekilde hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda müşterilerimize hem zamandan ve hem de maliyetten tasarruf edebilme olanağı sunuyoruz.

Profesyonel Asansör Bakım Ve Onarım Hizmeti

Tüm makine çeşitlerinde olduğu gibi asansörlerde de çeşitli nedenlere bağlı olarak birtakım arızalanmalar meydana gelebiliyor. Kullanıcılar tarafından yapılan hatalı asansör işlemleri, özensiz kullanım, asansörlerin gün boyu yoğun bir şekilde kullanılması, aylık bakımlarının düzenli bir şekilde yaptırılmaması, asansörlerde gereğinden fazlaca ağır yüklerin taşınması, asansörlerin kalitesiz asansör bakım yağları üzerinden yağlanması, kalitesiz asansör satın alma gibi birçok farklı etkenler asansörlerde arızalanma meydana gelmesine neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı sonrası teknik servis belirttiğiniz adrese gelerek gerekli arıza tespiti yapar ve buna bağlı olarak çalışmalarını sürdürürler.
Asansör bakımlarının uzman firmalar tarafından gerçekleştirilememesi, garantisiz asansör bakımlarının yapılması, özensiz bakımların gerçekleştirilmesi, gerilim düşüklüğü ya da kesilmesi, kumanda sisteminde meydana gelen aksaklıklar, asansör koruma mekanizmasının koruma moduna geçmesi de asansörlerde arızalanmalara neden olabiliyor. Bu gibi durumlarda firmamız profesyonel alt yapısı ile asansörlerinizin bakım ve onarım çalışmasını titiz bir şekilde yürütmektedir. Ayrıca ilgili arızalar giderildikten sonra garanti kapsamı içerisinde yer alır.